GFI LanGuard

Software GFI LanGuard umožňuje administrátorům a firemním správcům mít aktuální přehled nad stavem podnikové sítě. Umožňuje detekovat slabá místa, odhalit hrozby v síti a na připojených zařízeních, ale také ji udržovat ve zdravém stavu a mít o ni takzvaně kompletní obrázek.

S aplikací LanGuard budete mít přehled také o nainstalovaných aplikacích na každém zařízení, veškerém hardwaru v síti, mobilních zařízeních připojených k Exchange serverům, stavu bezpečnostních aplikací (antivirus, anti-spam, firewally, atd.), otevřených portech a sdílených prostředcích, včetně běžících službách na PC.

  STÁHNOUT PROSPEKT   POPTAT CENU   VYZKOUŠET  

Výhody v kostce:

 ico ransomware

Správa aktualizací

LanGuard umožňuje pracovat s aktualizacemi, bezpečnostními balíčky i dalšími záplatami pro širokou škálu operačních systémů i aplikací třetích stran.

ico ntb

Bezpečnostní audity

Auditovací funkce vám umožní zjistit vše o zabezpečení vaší sítě. Do reportu zahrnou všechna připojená zařízení, typy a verze software, stavy portů, uživatele + skupiny a kvality jejich hesel atd.

ico zamerovac

Reportování podle norem

Komplexní panel s aktuálním bezpečnostním přehledem. Možnosti technických i manažerských reportů dle standardnů PCI-DSS, HIPAA a jiné.

ico pc

Analýza sítě

Kontrola přítomnosti 60 000+ zranitelností s multiplatformní podporou včetně virtuálních PC, chytrých přenosných zařízení, tiskáren i síť ových prvků. 

 

VYŽÁDAT NABÍDKU

Prostřednictvím webové konzole máte možnost podnikovou síť monitorovat odkudkoliv na světě. Což znamená, že lze snad spravovat i geograficky oddělené IT infrastruktury. Díky Active Directory můžete konfigurovat přístup jednotlivých uživatelů individuálně v každé lokalitě. Pro administrátory lze nastavit souběžný přístup pro paralelní reportování o různých částí sítě.

Copyright 2024. All Rights Reserved, MiniSoft spol. s r.o. | Website by Mohamed Kurdi - www.mkurdi.eu